Nasze studio

Nasze studio

 • Listopad 14, 2015

LDI studio – Czapla Photography & Video


 Posiadamy studio fotograficzne o powierzchni 28 m2, do którego zapraszamy na sesje rodzinne, dziecięce, portretowe. Jednocześnie w planach jest uruchomienie studia filmowego o powierzchni 60 m2, gdzie stworzymy blue box studio z profesjonalnym wyposażeniem do produkcji filmowych i spotów, jak i studio fotografii.

Na wyposażeniu studia fotograficznego posiadamy:

 • Softbox 80X120cm na statywie Air 260 wyposażony w lampę Quantum DP-600 – 2 sztuki

 • Statyw z parasolką i oświetleniem stałym
 • Akcesoria do pracy w studio m.in Beauty Dish, strumienicę czy blendy portretowe
 • Tła fotograficzne podwieszane za pomocą elektrycznego systemu wieszania teł
 • Zestaw przenośny do tła fotograficznego z dwoma statywami i oświetleniem
 • Dysponujemy też 150” ekranem i projektorem Full HD, jak też projektorem przenośnym i ekranem przenośnym

Sprzęt do reportaży ślubnych

Do reportaży ślubnych wykorzystujemy profesjonalny sprzęt – kamery Full HD Sony czy pełnoklatkowe lustrzanki firmy Canon z zestawem obiektywów.

 • 2 sztuki profesjonalnej kamery Sony HXR NX 5R Full HD z recorderem. Technologie „G Lens” , Exmor™ , czy nowa technologia stabilizacji Active Steady Shot firmy Sony zapewniają doskonałą rozdzielczość, kolor i kontrast oraz wyjątkową czułość przy słabym oświetleniu. Kamera NX5 pozwala nagrać sześć godzin materiału w jakości Full HD na dwóch kartach pamięci o pojemności 32 GB. Czas ten można wydłużyć przez wymianę kart.
 • Profesjonalny aparat do filmowania SONY A7III – Alfa 7 III to trzecia odsłona pełnoklatkowego bezlusterkowca klasy premium należącego do systemu Sony. Zastosowanie nowo opracowanej matrycy o rozdzielczości 24.2 MPx z 5 osiową stabilizacją pozwala rejestrować niezwykle realistyczne zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4K.  Bezpieczeństwo filmowania zapewniają dwa sloty na karty pamięci, gdzie na jednej mamy backup całego nagrywanego w trakcie reportażu materiału

 • Drugi aparat firmy SONY a6500 – A6500 podobnie jak A6300 jest poręcznym aparatem o profesjonalnych możliwościach. W porównaniu z niższym modelem wyróżnia go przede wszystkim stabilizowana w 5 osiach matryca, jeszcze większa szybkość oraz bufor mieszczący ponad 300 zdjęć. Takie rozwiązania sprawiają, że jest niedoścignionym rozwiązaniem do szybkich zdjęć (sport, przyroda, fotografia prasowa) jak i profesjonalnego filmowania w 4K. Zastosowanie nowoczesnej technologii produkcji matryc w połączeniu z wydajnym procesorem i oprogramowaniem zaowocowało doskonałą jakością obrazu wyróżniającego się ogromną szczegółowością oraz wyjątkowo niskim jak na matryce APS-C poziomem szumu. Dzięki takim rozwiązaniom nawet w bardzo słabym oświetleniu zdjęcia i filmy są doskonałej jakości. Zakres czułości ISO wynosi od 100 do aż 25600 oraz może być dodatkowo rozszerzony do wartości 51200 ISO
 • Aparat Sony A6300 – Połączenie dużej matrycy o ogromnej czułości z doskonałym systemem AF i szerokim wyborem obiektywów czyni z niego profesjonalną kamerę filmową, której nie powstydzą się osoby zarobkowo zajmujące się filmowaniem w 4K.
 • Profesjonalna lustrzanka CANON DSLR 5d Mark IV – 5D Mark IV to kolejna odsłona topowej lustrzanki pełnoklatkowej dedykowanej dla szerokiej gamy profesjonalnych fotografów. Sprawdzi się zarówno wśród fotografów studyjnych, wymagających szczegółowości jaką daje pełnoklatkowa matryca o wysokiej rozdzielczości, fotografów eventowych, ślubnych jak i fotoreporterów potrzebujących lekkiego, szybkiego aparatu umożliwiającego fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowych. EOS 5D Mark IV jest pierwszym aparatem Canon w którym zastosowano technologię Dual Pixel RAW. Ponieważ każdy z 30 mln pikseli matrycy składa się z 2 fotodiod aparat rejestrując 2 zdjęcia z minimalnym przesunięciem ostrości by nastepnie podczas obróbki wybrać to idealne. Ogromny zakres czułościwynoszący od 100-32000 ISO oraz możliwość opcjonalnego rozszerzenia o czułości 50, 51200 i 102400 umożliwia wykonanie zdjęć zarówno w bardzo ostrym słońcu, korzystając jednocześnie z długich czasów naświetlania jak i przy minimalnym oświetleniu umożliwiając swobodne wykonywanie zdjęć nocnych bez statywu.
 • Aparat fotograficzny DSLR Canon 6dMarkII – Poprawiona jakość obrazu, większa kontrola nad głębią ostrości i znakomita praca w słabym oświetleniu dzięki pełnoklatkowej matrycy o rozdzielczości 26,2 megapiksela. Aparat rejestruje misterne detale, nawet w bardzo jasnych i ciemnych partiach obrazu. Jakość obrazu zostaje zachowana, gdy poziom jasności ujęcia spada, dzięki maks. czułości ISO 40000
 • Aparat fotograficzny DSLR Canon 6d – EOS 6D to najmniejsza i najlżejsza lustrzanka pełnoklatkowa w ofercie firmy Canon. Aparat idealnie sprawdza się podczas reportaży, w fotografii portretowej i krajobrazowej. Aparat EOS 6D jest pełen zaawansowanych funkcji, które wspierają fotografa w jego codziennej pracy. Tryb HDR umożliwia uchwycenie szczegółów zarówno w światłach, jak i w cieniach w bardzo kontrastowych scenach, a funkcja wielokrotnej ekspozycji pozwala na połączenie do dziewięciu ujęć w jeden obraz, tworząc niesamowite efekty na końcowym zdjęciu. W sytuacjach, w których fotograf chciałby pozostać niezauważony, na przykład podczas ślubów, przydaje się nowy tryb fotografowania cichego, który tłumi dźwięk migawki i lustra, umożliwiając dyskretną pracę.
 • Aparat fotograficzny Canon 5d Mark II – starszy model pełnej klatki – aczkolwiek niezawodny i ciągle w użytkowaniu 😉
 • Slider Edelkrone PRO X+ Edelkrone Slide Module (adapter dedykowany do SliderPlus X umożliwiający wykonywanie płynnych, zautomatyzowanych najazdów, kinowych ujęć) + Sterownik Head Module (Edelkrone Head Module to adapter dedykowany do SliderPlus X umożliwiający płynne ruchu kamery lub aparatu w 2 osiach – pionowej i poziomej. Precyzyjne silniki gwarantują znakomite, profesjonalne efekty wideo.) + Motion Module
 • Gimbal DJI Roni S – stabilne ujęcia w każdych warunkach
 • Dron – DJI Phantom 4 PRO – profesjonalne ujęcia z powietrza
 • Stabilizator Glidecam HD-2000 dzięki któremu każde ujęcie dynamiczne, jest zawsze wykonane na najwyższym poziomie.
 • Slider Camera Light 140 cm
 • Karbonowy Kran kamerowy z przeciwwagą
 • Zestaw obiektywów marki Canon, Sigma, Sony


Sesje studyjne 

Zapraszamy na sesje w naszym studio. Oferujemy sesje brzuszkowe, sesje maluszków, sesje rodzinne, portretowe, sesje kobiece.