Agnieszka & Sławek – reportaż ślubny Via Villa

Agnieszka & Sławek – reportaż ślubny Via Villa

Agnieszka & Sławek

17.11.2018

Ślub i zabawa w Via Villi w Nowym Kramsku

Krótki zwiastun filmowy Agnieszki i Sławka poniżej, w dalszej części reportaż fotograficzny. Sesja na odrębnym blogu jutro. 😉

Mr & Mrs Smith – czyli …. nie chodzi bynajmniej o Angelinę i Brada Pita w ich filmowej roli – to Agnieszka i Sławek – Państwo Kowal – czyli Smith.

Na stałe zamieszkują Wyspy Brytyjskie, jak zresztą wiele naszych rodaków – i wiele par dla których realizujemy reportaże ślubne – na stałe mieszka i pracuje w UK. Agnieszka i Sławek nawiązali z nami kontakt przez internet. Znaleźli naszą ofertę na jednym z portali ślubnych. Po wymianie korespondencji i rozmowie telefonicznej zdecydowali się podpisać z nami umowę na wykonanie reportażu ślubnego foto + film.

Około dwa miesiące przed ślubem odbyliśmy jeszcze sympatyczną wideo rozmowę przez skypa. No i w końcu przyszedł czas ślubu – 17.11.18 . Przyjechaliśmy ciut wcześniej do Via Villi gdzie odbywały się przygotowania do ślubu. Sala był jeszcze dekorowana, ale udało nam się uchwycić piękny wystrój , bowiem większość była zakończona.

 

Po ukończeniu dokumentowania dekoracji ślubnych przyszedł czas aby rozpocząć przygotowania z parą młodą. Najpierw udaliśmy się do pokoju Sławka. Ubierał się razem z synem, więc staraliśmy się uchwycić tę wzruszającą chwilę najlepiej jak potrafimy.

 

Następnie pokój Agnieszki. Tutaj pracę kończyły panie wizażystki, co również nie umknęło oku naszych obiektywów.  Potem już tradycyjnie świadkowa pomogła Agnieszce dopiąć wszystko na ostatni guzik. Panna młoda wyglądała przepięknie, o czym za chwilę miał się przekonać Sławek.

 

Przyszedł czas na ceremonię – przepiękny zabytkowy kościół, piękna , wzruszająca ceremonia. Zobaczcie sami.

 

I w końcu czas na zabawę. Obsługa Via Villi powitała parę młoda, było pierwszy toast, życzenia. Potem pyszny obiad i w końcu czas na pierwszy taniec. Młodzi wykonali specjalnie ćwiczoną wcześniej konfigurację, było pięknie. A potem zabawa do białego rana. Tort, studio z gadżetami na wesoło, animacje dla dzieci – no i oczywiście tańce. Wszyscy bawili się wyśmienicie – czego dowodem są poniższe zdjęcia.

Dziękujemy za zaproszenie na ten piękny dzień

LDI Studio – Czapla Photography & Video

 

Filled Under : Śluby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*