Mariusz i Agnieszka – reportaż ślubny

Mariusz i Agnieszka – reportaż ślubny

Agnieszka & Mariusz

Ślub Agi i Mariusza realizowaliśmy w sierpniu 2018. Wcześniej w maju dobrze bawiliśmy się i lepiej poznaliśmy podczas nagrywania teledysku dla rodziców. Okazali się niezwykle sympatyczną i spontaniczną parą, więc wiedzieliśmy, że realizacja reportażu ślubnego dla nich będzie również czystą przyjemnością.

Nastał dzień ślubu.

03.08 – data urodzin naszej córeczki Hani 😉

Pogoda była sierpniowa – słońce , bezchmurnie, po prostu piękna pogoda. Przyjechaliśmy na przygotowania do pobliskiego Kowalowa. Mariusz ubierał się ze świadkiem i synem, natomiast wokół Agi kręciły się druhny. Aga wyglądała zjawiskowo – przepiękna suknia ślubna 😉 Do kościoła podjechali z pompą…zobaczcie sami 😉

Ceremonia była piękna, kościół w Kowalowie to jeden z lepszych kościołów dla zdjęć. Bardzo jasny, co bardzo nam się podoba. Bardzo wzruszające wprowadzenie panny młodej przez tatę. Piękne kazanie, śpiew.

Po ceremonii strażacy z remizy w Kowalowie urządzili parze młodej szpaler. Wyjście z kościoła zatem było efektowne. Potem jeszcze bramy i pamiątkowe zdjęcie ze strażakami.

Pojechaliśmy do Perły w Rzepinie. Przywitanie, toast, pierwszy taniec. Był piękny pokaz sztucznych ogni, który przygotował dla pary młodej wujek Mariusza, były łzy wzruszenia podczas wyświetlania teledysku dla rodziców czy podczas tortu przygotowanego dla młodych przez rodzinę. A przede wszystkim była świetna zabawa . A nam pracowało się bardzo przyjemnie.

Dwa miesiące po ślubie udaliśmy się z Agnieszką i Mariuszem na sesję ślubną do Pałacu Mierzęcin. Był to dość chłodny dzień , ale wytrzymali i ani razu nie słyszeliśmy narzekań z ich strony. Jednym słowem nie pomyliliśmy się.

Współpraca z nimi okazała się wielką przyjemnością i dziękujemy bardzo za wspólne chwile.

Dodamy jeszcze , że zamówili sobie u nas piękny Dreambook Akryl Prestige , więc reportaż zyskał wspaniałą oprawę 😉

Pozdrawiamy serdecznie

LDI Studio

Poniżej krótki zwiastun filmowy Agi i Mariusza. Kliknij aby odtworzyć. W dalszej części reportaż foto

Jeszcze raz dziekujemy za miło spędzony czas – dzięki Wam chce nam się robić to co robimy 😉 

PS – skomentuj pod blogiem, zostaw łapkę na fb www.facebook.com/ldistudio , udostępnij  . Tylko wtedy docieramy dalej i możemy robić to co kochamy 😉 

Filled Under : Śluby

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*